Kontakta oss

Kontakta oss

Använd formuläret nedan för att komma i kontakt med oss Vi ser alltid fram emot att höra från Er!

Kundtjänst:

013-24 43 90

Org. nr. Sverige:
556495-6133
Telefontider:


E-post: 
Måndag-Torsdag 08.00-17.00
Fredag 08.00-15.00

info@karamello.com
Eller använd dig av formuläret nedan.

Adress kontor & lager:

Karamello Sverige AB
Roxtorpsgatan 18 
582 73 Linköping
Sverige 

Kontakta oss via formuläret nedan

Personal

Det är vi som är Karamello! Har du några frågor om reklamgodis, vårt sortiment, butiken eller något helt annat
så är det bara att kontakta oss så ska vi göra allt för att hjälpa dig.

Henrik Hovlind

Marknad & Försäljning
+46 (0)13-24 43 91
henrik@karamello.com

Mikael Huljebrandt

VD, ekonomi & personal
+46 (0)13-24 43 92
mikael@karamello.com

Daniel Drott

Försäljningsansvarig B2B
+46 (0)76-629 00 91
daniel.d@karamello.com

Anna Niklasson

Avdelningsansvarig B2B
+46 (0)13-24 43 99
anna@karamello.com

Emma Berggren

Grafisk koordinator
+46 (0)13-24 43 93
emma@karamello.com

Na-Na Bergsten

Art Director
+46 (0)73-539 00 60
nana@karamello.com

Daniel Andersson

Grafisk Designer
+46 (0)70-928 01 55
daniel.a@karamello.com

Sofie Wahlström

Ekonomi
+46 (0)13-465 59 60
sofie@karamello.com

Andreas Engström

Lager/Produktion
+46 (0)13-24 43 97
lager@karamello.com

Moa Wåhlander

Butiksansvarig
+46 (0)13-12 83 12
butiken@karamello.com

Jennifer Karlsson

Shop-in-shop
+46 (0)76-186 30 86
jennifer@karamello.com

Mats Lindvall

Lager/Produktion
+46 (0)70-265 65 21
mats@karamello.com