Kontakta oss

Kontakta oss

Kundtjänst:

013-24 43 90

Org. nr. Sverige:
556495-6133
Telefontider:


E-post: 
Måndag-Torsdag 08.00-17.00
Fredag 08.00-15.00

info@karamello.com
Kundtjänst Webshop: webshop@karamello.com

Adress kontor & lager:

Karamello Sverige AB
Roxtorpsgatan 18 
582 73 Linköping
Sverige 

Personal

Det är vi som är Karamello! Har du några frågor om reklamgodis, vårt sortiment, butiken eller något helt annat
så är det bara att kontakta oss så ska vi göra allt för att hjälpa dig.

Henrik Hovlind

VD/marknad/försäljning
+46 (0)708 13 81 81
henrik@karamello.com

Anna Niklasson

Affärsområdeskoordinator
+46 (0)766 29 00 93
anna@karamello.com

Sofie Wahlström

Ekonomi/HR
+46 (0)708 70 07 70
sofie@karamello.com

Emma Berggren

Grafisk produktion/order/inköp
+46 (0)709 36 71 73
emma@karamello.com

Andreas Engström

Order/försäljning/inköp
+46 (0)738 01 35 00
andreas@karamello.com

Kevin Albin

Order/försäljning/logistik
+46 (0)707 39 84 95
kevin@karamello.com

Daniel Andersson

Grafisk produktion/design/teknik
+46 (0)709 28 01 55
daniel.a@karamello.com

Emma Kolehmainen

Grafisk design/produktion
+46 (0)703 98 26 93
emma.k@karamello.com

Elias Nayis

Teknik/underhåll
+46 (0)737 38 92 07
elias@karamello.com

Sophie Kallander

Order/koordinering
+46 (0)702 26 32 64
lager@karamello.com

Joakim Bramby

Logistik/godsmottagning
+46 (0)73 394 90 04
logistik@karamello.com

Joachim Malmberg

Miljö/kvalitet

miljo_kvalitet@karamello.com