Kontakta oss

Kontakta oss

Använd formuläret nedan för att komma i kontakt med oss Vi ser alltid fram emot att höra från Er!

Kundtjänst:

013-24 43 90

Org. nr. Sverige:
556495-6133
Telefontider:


E-post: 
Måndag-Torsdag 08.00-17.00
Fredag 08.00-15.00

info@karamello.com
Kundtjänst Webshop: webshop@karamello.com

Eller använd dig av formuläret nedan.

Adress kontor & lager:

Karamello Sverige AB
Roxtorpsgatan 18 
582 73 Linköping
Sverige 

Kontakta oss via formuläret nedan

Personal

Det är vi som är Karamello! Har du några frågor om reklamgodis, vårt sortiment, butiken eller något helt annat
så är det bara att kontakta oss så ska vi göra allt för att hjälpa dig.

Henrik Hovlind

Marknad & Försäljning
+46 (0)70-813 81 81
henrik@karamello.com

Mikael Huljebrandt

VD, ekonomi & personal
+46 (0)70-813 44 77
mikael@karamello.com

Daniel Drott

Försäljningsansvarig B2B
+46 (0)76-629 00 91
daniel.d@karamello.com

Anna Niklasson

Avdelningsansvarig B2B
+46 (0)76-629 00 93
anna@karamello.com

Emma Berggren

Grafisk koordinator
+46 (0)70-936 71 73
emma@karamello.com

Lovisa Björnsdotter

Art Director
+46 (0)70-673 50 33
lovisa@karamello.com

Daniel Andersson

Grafisk Designer
+46 (0)70-928 01 55
daniel.a@karamello.com

Sofie Wahlström

Ekonomi
+46 (0)70-870 07 70
sofie@karamello.com

Andreas Engström

Lager/Produktion
+46 (0)70-801 35 00
lager@karamello.com

Lina Holgersson

Butiksansvarig
+46 (0)70-557 60 41
butiken@karamello.com

Mats Lindvall

Lager/Produktion
+46 (0)70-265 65 21
mats@karamello.com